zasady ogloszen - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ OGŁOSZENIE

Chcesz coś oddać za FREE? Masz coś co chciałbyś wymienić na inną rzecz? Chcesz oceny motocykla z ogłoszenia? Pisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

zasady ogloszen - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ OGŁOSZENIE

Postautor: dofo » 09 mar 2007, 22:38

1) Format tematu:
[sprzedam] lub [S] - opis co sprzedam
[kupię] lub [K] - opis co kupię
[zamienię] lub [Z] - opis co zamienię
[prośba] lub [P] - o co cho
[oddam] lub [O] - co

2) Jezeli ogloszenie jest nieaktualne, wystarczy napisac w danym temacie nowa wiadomosc, a ja uczynie swa powinnosc.

3) Tematy, ktore ewidentnie nie sa odwiedzane przez osobe je zakladajaca pomimo udzielania odpowiedzi przez innych forumowiczow (np. ktos dal jakis namiar, ale zalozyciel tematu nawet na forum sie nie zalogowal), mogą zostać usunięte po miesiacu od wypowiedzi uzytkownika innego niz zakladajacy (wystarczy, ze ja wiem o co chodzi :P).

4) Mowcie sobie co chcecie, ale jak na admina to prawie nigdy nie ingeruje w zycie forum, ale "Ordnung muss sein" i nie popuszcze. Po 2 dniach bede wywalal tematy, az sie nauczycie :P

Suplement by KLOSZ:

5) Proszę o rozsądny wybór miejsca zamieszczania ogłoszenia. Wybieramy dział odpowiadający dawanemu ogłoszeniu.

6) Za napisanie ogłoszenia z tematem odstającym od zasad dzialu, lub zamieszczenie ogłoszenia w złym dziale, ogloszenie może polecieć w kosmos bez ostrzeżenia. Może to spowoduje nieco większą atencje ogłoszeniodawcow, bo trochę mam już dość ciągłego poprawiania tytułów wątków i przenoszenia ich do prawidłowych działów :sciana: .

Wróć do „O D D A M, zamienię, ocena sprzętu z ogłoszenia i inne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość